Sonsuz tarihi zenginlikleri, gizemli piramitleri ve mistik atmosferi ile Mısır, eşsiz bir keşif fırsatı sunuyor. Biz, siz değerli misafirlerimiz için hazırladığımız Mısır tur paketi ile bu büyülü ülkeyi keşfetmenin kapılarını aralıyoruz.

Mısır’da Neler Yapabileceksiniz?

antik anıtlar

Luxor, Güney Mısır

Güney Mısır’ın incisi, tarihin izlerini en derin şekilde taşıyan şehirlerinden biri olan Luxor, Nil Nehri kıyısında, muazzam tapınakları ve antik kalıntılarıyla ünlüdür.

giza piramitleri

Giza Nekropolü

Giza Nekropolü’nde yer alan Sfenks, dev bir kumtaşı heykeldir ve muhtemelen firavun Khafre’nin yüzüne benzetilmiştir.

ni̇l nehri̇’nde yolculuk

Dünyanın En Uzun Nehri

Nil Nehri, Afrika’nın en uzun ve en önemli nehirlerinden biridir, dünya tarihinde de büyük bir rol oynamıştır.

i̇slami̇k kahi̇re’yi̇ keşfedi̇n

Mısır’ın Başkenti

Şehir, antik Mısır’ın eski başkenti Memphis’in yerine kurulmuş olup, tarihi dokusunu muazzam piramitler, tapınaklar ve diğer antik kalıntılarla süslemiştir.

Baştan uca tam titizlikle yönetilmiş bir deneyim oldu bizim için. Yurtdışı şirket toplantımızın tüm seyahat ihtiyaçlarının önceden düşünülüp planlandığını görmek bizi yalnızca işimizle ilgilenmeye sevketti.

Sevil B.

Gıda Üretim Planlama Müdürü

İlk yurtdışı seyahat deneyimim öncesinde aklımda olan tüm soruları gezi öncesinde detaylıca cevaplandıran tüm ekibe teşekkür ederim benim için harika başlangıç oldu.

Handa P.

Yunanistan Cruise Gezisi

4.8

/ 5.0

Müşteri Görüşleri

Hep kendi gezilerimi yapardım fakat ilk defa bir turizm acentesi ile gemi turu denemek istediğim noktada tanıştım Ekselans ile, düşünmediğim her ayrıntıyı önceden bildikleri için en rahat tatilim oldu.

Tülay S.

Yunanistan Cruise Gezisi

Önceden yalnızca uçak bileti desteği aldığım firmanın vize ve transfer süreçleri ile tanıştım geçen hafta, bundan sonra kendi başıma tek bir planlama bile yapmayı düşünmüyorum, işinehline bırakmak lazım

Jeppe C. Larsen

Recent Tourist