Keşfet, Yaşa, Hatırla:
Bizimle Seyahatiniz Unutulmaz Anılara Dönüşsün!

İhtiyaçlarınızı ve yüksek beklentilerinizi karşılamak için kaliteli hizmete önem veriyoruz. Köklü deneyimimiz ve sektördeki uzmanlığımızla, siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmetler sunarak seyahat deneyiminizi zirveye taşımayı hedefliyoruz.

Eşsiz Eğlenceli Hizmetler

Ülkeler, hatıralar, çevre gezileri ve daha fazlası

Kurumsal Hizmetler & Organizasyonlar

Uçak Bileti & Vize Takip & Transfer

Yurtiçi & Yurtdışı Konaklama & Yerel Hizmetler

Cruise Turları

Tematik Turlar & Festivaller

Yurtiçi & Yurtdışı Turlar

Neden Biz?

Uçak Bileti

En uygun fiyatlarla dünya genelindeki destinasyonlara ulaşımınızı sağlıyor, konforlu ve güvenli seyahat imkanları sunuyoruz. Havaalanı-şehir arasında transfer çözümleri sunuyoruz.

konaklama

Tatilinizi özel kılmak adına seçkin otellerle çalışarak konforunuz ve rahatınız için özel avantajlar sağlıyoruz. Her bütçeye uygun, kaliteli konaklama seçenekleri sunuyoruz.

Festival Organizasyonları

Kültürü, eğlenceyi ve özel anları bir araya getirerek sizlere unutulmaz festival deneyimleri sunuyoruz. Dünyanın dört bir yanındaki festivalleri sizin için özel olarak planlıyoruz.

Turlar

Geliştiren, zenginleştiren ve ilham veren geziler sunuyoruz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak mevcut turlarımız yanında yeni turlarımız ile sürekli büyüyen tur kataloğumuzu ziyaret edin.

Vizyonumuz ve Misyonumuz:

Seyahat etmenin sadece bir yerden bir yere gitmek olmadığını biliyoruz. Bu yüzden Ekselans Turizm olarak vizyonumuz, sizleri sadece yerlere değil, yaşamlarınıza da dokunacak deneyimlerle buluşturmaktır. Misyonumuz ise, seyahat etmeyi bir tutku haline getiren herkesi, bizimle birlikte dünyayı keşfetmeye davet etmektir.

Sürdürülebilir Turizm:

Ekselans Turizm olarak, doğayı ve çevreyi önemsiyor, sürdürülebilir turizm ilkelerine sadık kalarak gezegenimizi koruma sorumluluğunu üstleniyoruz.

Bize Katılın:

Seyahatinizde kalite, güven ve özel deneyimleri bir araya getirmek için buradayız. Ekselans Turizm ailesine katılın, dünyayı keşfederken anılarınızı bizimle paylaşın!

yapmak istediğiniz tatile henüz karar veremediniz mi?

bizi arayabilir (0232) 489-0589/79 veya form İle İletişime geçebilirsiniz.

Seçil Yatkın

Kurucu & Yönetici

Uçak biletleri, festival ve transfer sorumlusu.

Telefon : (0541) 489-0589

Özlem ..

Konaklama ve Tur Uzmanı

Tur ve geziler ile ilgili süreç sorumlusu.

Telefon : (0541) 489-0589

Gonca…

Seyahat Planlama

Vize başvuru ve takip işleri sorumlusu.

Telefon : (0541) 489-0589

Mahir Onur

Transfer Planlama

Ulaşım ve otel koordinasyon sorumlusu

Telefon : (0541) 489-0589